W ostatnim meczu sparingowym graliśmy w Psarach z tamtejszą B klasową Iskrą. Mecz rozpoczął się znakomicie i już w 6 minucie Paweł Stachura zdobył pierwszą bramkę. 6 minut później Sebastian Schufreida podwyższa na 2:0 strzałem z ponad 40 metrów, po złym wybiciu bramkarza gospodarzy. W 23 minucie prowadzimy już 3:0. Kwadrat ze Stachem rozklepali obronę gospodarzy i ten ostatni kończy akcje celnym strzałem. Jeszcze przed przerwą podwyższyliśmy na 4:0 po uderzeniu Mateusza Kani z 16 metrów. Gospodarze mieli klika dobrych okazji, jednak ich strzały były albo niecelne, albo ratował nas bardzo dobrze broniący w całym meczu Paweł Janus.

W II połowie po zmianach początkowo nie mogliśmy wrócić do rytmu gry z I połowy. Groźnie atakowali za to gospodarze i w 55 minucie strzelili pierwszą bramkę. Dalej trochę eksperymentowaliśmy z ustawieniem i gospodarze mieli kilka okazji. W 78 minucie zdobyli druga bramkę. Jednak nasza odpowiedź była błyskawiczna. Paweł Król zablokował obrońcę i piłkę przejął Paweł Stachura, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza. Mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem, ale nie wynik był najważniejszy. Dzisiejszy mecz z pewnością dał trenerowi Arturowi Durzyńskiemu jasny obraz co do dyspozycji i ustawienia poszczególnych graczy oraz wykrystalizował podstawowy skład na mecze ligowe. Ambitnej drużynie z Psar życzymy powodzenia w najbliższym sezonie B klasy, a my szykujemy się już do najbliższego meczu ligowego w Ujejscu.