W kolejnym meczu sparingowym podejmowaliśmy drugi zespół B klasy – Iskrę Psary. Początek meczu należał do nas, niestety przewaga nie została udokumentowana bramkami. Najgroźniejszy strzał Dawida Gałwy w 12 minucie bramkarz wybił na rzut rożny. Później gra toczyła się głównie w środku pola, w trochę wakacyjnym tempie, na co wpływ miał z pewnością duży upał. Po przerwie od razu zdobyliśmy prowadzenie. Tomek Pluta przy próbie dośrodkowania tak podkręcił piłkę, że ta zaskoczyła bramkarza i 1:0 dla Zewu. Chwilę później mogliśmy podwyższyć, jednak Tomek w sytuacji sam na sam strzelił zbyt lekko. W 55 minucie doskonałe wejście z lewej strony Mateusza Migdała, faul obrońców Iskry i rzut karny. Karnego pewnym, spokojnym strzałem wykorzystuje Rafał Mroziński i prowadzimy 2:0. Następnie trener wprowadził na boisko naszą młodzież, co spowodowało, że Iskra miała swoje okazje, ale strzały bądź mijały bramkę, bądź bronił nasz bramkarz. My także mieliśmy swoje okazje, z czego najlepszą w 75 minucie, kiedy po strzale Tomka Pluty piłka trafiła w poprzeczkę. Wynik nie uległ już zmianie i zakończył się naszym zasłużonym zwycięstwem.